RU
|
UA
Початок
Транспорт
Останнi оновлення
Додати маршрут
Перевiзники
Областi
Контакти
Про нас
Реклама
Кнопки
Досягнення
Партнери
Статті про транспорт
Історії про транспорт
Статьи партнеров
Маршрутка UA
Міський транспорт України
диплом негосударственного вуза купить
.
Редагувати маршрут
Розклад
Вид транспорту:
Причина изм.:
19.09.2022
Місто:
Маршрут № (альт.)
(
)
альт. маршрут, наприклад, автобуса
Тип машини
авт., М/А, АМВ, АСВ, АБВ, АОБВ
Вартість проїзду
грн.
Час роботи
-
/ інтервал
хв
Недельный график:
Ежедневно (Пн.-Вс.)
Тривалість / Довжина маршруту
/
км
Стоячих / усього місць
/
осіб
Русский
Українською
English
Початок - кінець маршруту
–
Маршрут
Введіть маршрут,
розділяючи вулиці дефісом " - ".
Використовуйте скорочення:
вул., пр., пл., бульв.
Ул. Милославская - просп. Червоной Калины - Керченская пл. - просп. Романа Шухевича - Северный мост - Набережно-Рыбальская дорога - Гаванский мост - ул. Набережно-Крещатицкая - Боричев спуск - Почтовая пл. (М "ПОЧТОВАЯ ПЛОЩАДЬ") - Владимирский спуск - Европейская пл. - ул. Крещатик - Майдан Независимости - ул. Крещатик - пл. Бессарабская - бульв. Тараса Шевченко (М "УНИВЕРСИТЕТ") - ул. Симона Петлюры - железнодорожный вокзал Центральный (М "ВОКЗАЛЬНАЯ")
Зворотній маршрут
Железнодорожный вокзал Центральный (М "ВОКЗАЛЬНАЯ") - ул. Симона Петлюры - бульв. Тараса Шевченко (М "УНИВЕРСИТЕТ") - пл. Бессарабская - ул. Крещатик - Майдан Независимости - ул. Крещатик - пл. Европейская - Владимирский спуск - Почтовая пл. (М "ПОЧТОВАЯ ПЛОЩАДЬ") - Боричев спуск - ул. Набережно-Крещатицкая - Гаванский мост - Набережно-Рыбальская дорога - Северный мост - просп. Романа Шухевича - Керченская пл. - просп. Червоной Калины - ул. Милославская
Тэги:
разделитель - запятая
Владимира Маяковского, Александра Сабурова, Генерала Ватутина
Коментар:
Наприклад, особливості даного маршруту, пільги, дія яких-небудь обмежень та ін.
Початок - кінець маршруту
–
Маршрут
Вул. Милославська – просп. Червоної Калини – Керченська пл. - просп. Романа Шухевича – Північний міст – Набережно-Рибальська дорога – Гаванський міст – вул. Набережно-Хрещатицька - Боричів узвіз - Поштова пл. (М "ПОШТОВА ПЛОЩА") - Володимирський узвіз - Європейська пл. – вул. Хрещатик - Майдан Незалежності - вул. Хрещатик - пл. Бессарабська - бульв. Тараса Шевченка (М "УНІВЕРСИТЕТ") – вул. Симона Петлюри – залізничний вокзал Центральний (М "ВОКЗАЛЬНА")
Зворотній маршрут
Залізничний вокзал Центральний (М "ВОКЗАЛЬНА") – вул. Симона Петлюри - бульв. Тараса Шевченка (М "УНІВЕРСИТЕТ") - пл. Бессарабська - вул. Хрещатик - Майдан Незалежності - вул. Хрещатик - пл. Європейська - Володимирський узвіз - Поштова пл. (М "ПОШТОВА ПЛОЩА") - Боричів узвіз - вул. Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вул. Набережно-Рибальська – Північний міст – Керченська пл. - просп. Романа Шухевича – просп. Червоної Калини – вул. Милославська
Тэги:
разделитель - запятая
Володимира Маяковського, Генерала Ватутіна, Олександра Сабурова
Коментар
Початок - кінець маршруту
–
Маршрут
Myloslavska Str. - Vladimir Mayakovsky Ave. - Ankara Square - Vladimir Mayakovsky Ave. - Kerchenska Square - Henerala Vatutina Ave. - Moscow Bridge - Naberezhno-Rybalska Road - Havanskyi Bridge - Naberezhno-Khreshchatytska Str. - Borychiv Descent - Poshtova Square ("Poshtova ploshcha" metro st.) - Volodymyrskyi Descent - European Square - Khreshchatyk Str. - Independence Square ("Maidan Nezalezhnosti" metro st.) - Khreshchatyk Str. ("Khreshchatyk" metro st.) - Besarabska Square - Tarasa Shevchenko Blvd. ("Universytet" metro st.) - Symona Petliury Str. - Central railway terminal ("Vokzalna" metro st.)
Зворотній маршрут
Central railway terminal ("Vokzalna" metro st.) - Symona Petliury Str. - Tarasa Shevchenko Blvd. ("Universytet" metro st.) - Besarabska Square - Khreshchatyk Str. ("Khreshchatyk" metro st.) - Independence Square ("Maidan Nezalezhnosti" metro st.) - Khreshchatyk Str. - European Square - Volodymyrskyi Descent ("Poshtova ploshcha" metro st.) - Borychiv Descent - Naberezhno-Khreshchatytska Str. - Havanskyi Bridge - Naberezhno-Rybalska Road - Moscow Bridge - Henerala Vatutina Ave. - Kerchenska Square - Vladimir Mayakovsky Ave. - Ankara Square - Vladimir Mayakovsky Ave. - Myloslavska Str.
Тэги:
разделитель - запятая
Коментар
On August 22, approximately until 12:00 and on August 24, until the end of the events route will run from the Myloslavska Str. to Kontraktova Square (back at Elektrykiv Str.), as well as from the railway station to the Lva Tolstoho square. From 21:00 on August 21 to 6:00 on August 28, route will run from the Myloslavska Str. to European Square, as well as from the railway station to the Lva Tolstoho square.
Ваші контактні дані
Ім'я:
Контактный тел.:
Эл.ящик:
Сайт:
Замечания
или
пожелания:
Я - Робот! (убрать галку если ты Человек)
Фирма
Директор
Юридический адрес
Эл.почта
Телефоны
Официальный сайт
Коментарий