П-601 Приміський Одеса
Місто | Одеса |
|
|
---|---|---|---|
Вид транспорту | Приміський | ||
Маршрут № (альт.) |
П-601 |
||
Кінцеві зупинки • |
м. Одеса (автостанція "Привоз") — с. Кароліно-Бугаз |
₴ 36.00 | |
Маршрут (прямий) → | м. Одеса (автостанція "Привоз") - с. Прилиманське - с. Нова Долина - с. Великодолинське - с. Барабой - смт. Овідіополь - с. Роксолани - с. КАРОЛІНО-БУГАЗ | ||
Маршрут (зворотній) ← | Такий само, як і прямий | ||
Тип / Рухомий склад | М/А | ||
Час роботи / Інтервал |
05:40 - 20:30
Ежедневно (Пн. - Вс.)
|
30
хв |
|
Тривалість / Довжина | 01:15 | ||
Останнє оновлення |
28.03.2017
стоимость проезда
|
||
Пряме посилання | marshrutka.com.ua/3365 | ||
ID | 3365 |
Прямий маршрут: