П-275 Приміський Київ
Місто | Київ |
|
|
---|---|---|---|
Вид транспорту | Приміський | ||
Маршрут № (альт.) |
П-275 |
||
Кінцеві зупинки • |
м. КИЇВ (М "ГЕРОЇВ ДНІПРА") — с. РОВЖІ |
₴ 70.00 | |
Маршрут (прямий) → | м. КИЇВ (М "ГЕРОЇВ ДНІПРА" - пр. Оболонський - вул. Озерна - вул. Богатирська) - м. Вишгород - с. Лебедівка - с. РОВЖІ (сади "Патріот", "Дружба") | ||
Маршрут (зворотній) ← | с. РОВЖІ (сади "Патріот", "Дружба") - с. Лебедівка - м. Вишгород - м. КИЇВ (вул. Богатирська - вул. Героїв Дніпра - М "ГЕРОЇВ ДНІПРА") | ||
Тип / Рухомий склад | АМВ | ||
Час роботи / Інтервал |
06:20 - 19:30
Ежедневно (Пн. - Вс.)
|
30-120
хв |
|
Тривалість / Довжина | 01:15 |
56.50
км |
|
Особливості | Офіційно затвердженою кінцевою маршруту в Києві є АС "Полісся" | ||
Останнє оновлення |
05.07.2023
перевозчик
|
||
Пряме посилання | marshrutka.com.ua/2156 | ||
ID | 2156 |
Прямий маршрут:
Ст. м. "Героїв Дніпра" | 07:00 | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 17:30 | 18:00 | 18:30 | 19:30 | |
Патріот | 06:30 | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:20 | 18:50 | 19:20 | 19:50 |
Дружба | 06:20 | 08:20 | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 18:30 | 19:10 | 19:30 | 20:00 |
Ст. м. "Героїв Дніпра" | 07:00 | 08:30 | 10:00 | 14:00 | 17:30 | 19:00 | 20:00 |
Патріот | 06:10 | 06:40 | 07:50 | 09:10 | 10:50 | 14:50 | 18:20 |
Дружба | 06:00 | 06:30 | 08:20 | 09:10 | 11:20 | 15:20 | 18:50 |