T-15 Трамвай Одеса
Місто | Одеса |
|
|
---|---|---|---|
Вид транспорту | Трамвай | ||
Маршрут № (альт.) |
T-15 |
||
Кінцеві зупинки • |
Тираспольська пл. — СЛОБІДСЬКИЙ РИНОК |
₴ 8.00 | |
Маршрут (прямий) → | Тираспольська пл. - вул. Ніжинська - вул. Дворянська - вул. Новосельського - Лютеранський пров. - вул. Градоначальницька - узвіз Степана Олійника - вул. Маловського - вул. Рачкова - вул. Академіка Воробйова - вул. Слобідська - вул. Салтикова-Щедріна - вул. Краснослобідська - пл. Молоді | ||
Маршрут (зворотній) ← | пл. Молоді - вул. Училищна - вул. Нерубайська - пл. Рачкова - вул. Маловського - узвіз Степана Олійника - вул. Градоначальницька - Лютеранський пров. - вул. Новосельського - вул. Дворянська - вул. Ніжинська - Тираспольська пл. | ||
Час роботи / Інтервал |
05:49 - 22:37
Ежедневно (Пн. - Вс.)
|
16
хв |
|
Тривалість / Довжина | 00:45 |
7.66
км |
|
Останнє оновлення |
12.06.2023
время работы
|
||
Пряме посилання | marshrutka.com.ua/1927 | ||
ID | 1927 |
Прямий маршрут:
Зворотній маршрут:
Имя | КП "ОГЭТ" |
---|---|
Владелец | Жеман Дмитрий Александрович |
Адрес | 65007 г. Одесса, ул. Водопроводная, 1 |
Эл.почта | office@oget.od.ua |
Телефон | (048) 724-62-57 |
Сайт | http://www.oget.od.ua/ |
Маршруты | MT-18Т Тр-5 Тр-2 Тр-3 Тр-7 Тр-8 Тр-9 Тр-10 Тр-11 Тр-12 Тр-13 Тр-14 T-5 T-1 T-3 T-7 T-10 T-11 T-12 T-13 T-15 T-17 T-18 T-19 T-20 T-21 T-26 T-31 T-28 T-27 T-Ф T-6 T-22 T-4 |
Коментарий |