A-43-K Автобус Київ
Місто | Київ |
|
|
---|---|---|---|
Вид транспорту | Автобус | ||
Маршрут № (альт.) |
A-43-K |
||
Кінцеві зупинки • |
М "ВИДУБИЧІ" — САНАТОРІЙ "КОНЧА-ЗАСПА" |
₴ 4.00 | |
Маршрут (прямий) → | М "ВИДУБИЧІ" (автостанція "Видубичі", зал. зуп. Видубичі) — Столичне шосе (зал. зуп. Проспект Науки) — САНАТОРІЙ "КОНЧА-ЗАСПА" | ||
Маршрут (зворотній) ← | Такий само, як і прямий | ||
Тип / Рухомий склад | АБВ | ||
Час роботи / Інтервал |
07:05 - 22:00
Будни (Пн. - Пт.)
|
7-31
хв |
|
Тривалість / Довжина | 00:26 |
13.00
км |
|
Особливості | Працює тільки по буднях у години-пік. | ||
Останнє оновлення |
04.08.2017
стоимость проезда
|
||
Пряме посилання | marshrutka.com.ua/3340 | ||
ID | 3340 |
Прямий маршрут:
РОЗКЛАД РУХУ | |||||
АВТОБУСІВ НА МАРШРУТІ № 43к з 14.01.15 на робочі дні | |||||
Зупинки прямого напрямку | Зупинки зворотнього напрямку | ||||
м. Видубичі | сел. Чапаєвка | сан.Конча-Засп | сан.Конча-Засп | сел. Чапаєвка | м. Видубичі |
(відправлення) | (прибуття) | (відправлення) | (висадка) | ||
7.04 | 7.05 | 7.11 | 7.27 | ||
6.52 | 7.10 | 7.16 | 7.19 | 7.25 | 7.41 |
7.05 | 7.23 | 7.29 | 7.33 | 7.39 | 7.55 |
7.34 | 7.52 | 7.58 | 8.01 | 8.07 | 8.23 |
7.52 | 8.10 | 8.16 | 8.19 | 8.25 | 8.41 |
8.02 | 8.20 | 8.26 | 8.29 | 8.35 | 8.51 |
8.30 | 8.48 | 8.54 | 8.57 | 9.03 | 9.19 |
8.50 | 9.08 | 9.14 | 9.17 | 9.23 | 9.39 |
8.58 | 9.16 | 9.22 | 9.25 | 9.31 | 9.47 |
9.27 | 9.45 | 9.51 | 9.54 | 10.00 | 10.16 |
9.54 | 10.12 | 10.18 | 10.21 | 10.27 | 10.43 |
10.25 | 10.43 | 10.49 | 10.52 | 10.58 | 11.14 |
16.12 | 16.30 | 16.36 | 16.38 | 16.44 | 17.00 |
16.45 | 17.03 | 17.09 | 17.10 | 17.16 | 17.32 |
17.07 | 17.25 | 17.31 | 17.34 | 17.40 | 17.56 |
17.30 | 17.48 | 17.54 | 17.59 | 18.05 | 18.21 |
17.45 | 18.03 | 18.09 | 18.12 | 18.18 | 18.34 |
18.15 | 18.33 | 18.39 | 18.41 | 18.47 | 19.03 |
18.30 | 18.48 | 18.53 | 18.55 | 19.01 | 19.15 |
18.45 | 19.03 | 19.09 | 19.10 | 19.16 | 19.32 |
19.10 | 19.28 | 19.34 | 19.39 | 19.45 | 20.01 |
19.20 | 19.38 | 19.44 | 19.47 | 19.53 | 20.09 |
22:00 | 22:18 | 22:24 | 22:25 |