MT-16-А Маршрутка Кременчук
Місто | Кременчук |
|
|
---|---|---|---|
Вид транспорту | Маршрутка | ||
Маршрут № (альт.) |
MT-16-А |
||
Кінцеві зупинки • |
Завод \"Ампер\" — Колісний з-д |
||
Маршрут (прямий) → | ЗАВОД \"АМПЕР\" - Льотний коледж - вул. Красіна - вул. Пролетарська - Центральний ринок - вул. Першотравнева - вул Халаменюка - вул. 60 років Жовтня - вул Київська- проїзд Ярославський - КОЛІСНИЙ з-д | ||
Маршрут (зворотній) ← | Такий само, як і прямий | ||
Час роботи / Інтервал |
08:00 - 23:00
|
||
Тривалість / Довжина | |||
Останнє оновлення |
30.11.-1
|
||
Пряме посилання | marshrutka.com.ua/1364 | ||
ID | 1364 |