MT-121 Маршрутка (T-10) Одеса
Місто | Одеса |
|
|
---|---|---|---|
Вид транспорту | Маршрутка | ||
Маршрут № (альт.) |
MT-121 (T-10) |
||
Кінцеві зупинки • |
ТРК "РИВ’ЄРА" — просп. МАРШАЛА ЖУКОВА |
₴ 5.00 | |
Маршрут (прямий) → | ТРК "РИВ'ЄРА" - вул. Академіка Заболотного - Дніпропетровська дорога - Південна дорога - Миколаївська дорога - вул. Отамана Головатого - вул. Балківська - спуск Маринеско - вул. Софіївська - вул. Торгова - вул. Садова - Соборна пл. - пл. Віри Холодної - вул. Преображенська - вул. Преображенська - вул. Мала Арнаутська - вул. Катерининська - вул. Новощіпний ряд - вул. Водопровідна - пл. Старосінна (зал. вокзал Одеса-Головна) - вул. Старосінна - Люстдорфська дорога (зал. ст. Одеса-Мала) - вул. Чернишевського - вул. Косівська - вул. Авіаційна - вул. Пішеніна - вул. Маршала Амазаспа Бабаджаняна / Рекордна - пл. Бориса Дерев'янка - вул. Іцхака Рабина - вул. 25-ї Чапаєвської дивізії - пр. Маршала Жукова (METRO) | ||
Маршрут (зворотній) ← | пр. Маршала Жукова (METRO) - вул. 25-ї Чапаєвської дивізії - вул. Іцхака Рабина - пл. Бориса Дерев'янка - вул. Маршала Амазаспа Бабаджаняна / Рекордна - вул. Якова Бреуса - вул. Скворцова / Молчанівська - вул. Шота Руставелі - вул. Авіаційна - вул. Косівська - вул. Чернишевського - Люстдорфська дорога (зал. ст. Одеса-Мала) - вул. Водопровідна - пл. Старосінна (зал. вокзал Одеса-Головна) - бульв. Італійський - вул. Водопровідна - вул. Новощіпний ряд - вул. Катерининська - вул. Велика Арнаутська - вул. Преображенська - Соборна пл. - вул. Садова - вул. Торгова - вул. Софіївська - спуск Маринеско - вул. Чорноморського Козацтва - Миколаївська дорога - Південна дорога - Дніпропетровська дорога - вул. Академіка Заболотного - ТРК "РИВ'ЄРА" | ||
Тип / Рухомий склад | АСВ | ||
Час роботи / Інтервал |
06:00 - 00:30
Ежедневно (Пн. - Вс.)
|
5
хв |
|
Тривалість / Довжина | 01:45 |
31.40
км |
|
Особливості | Об'їзд на період ремонту вулиці Преображенської. | ||
Останнє оновлення |
17.10.2017
маршрут
|
||
Пряме посилання | marshrutka.com.ua/1221 | ||
ID | 1221 |
Прямий маршрут:
Зворотній маршрут:
Пересип
Пересипський міст
Крижанівка
Лузанівка
Поскот
Селище Котовського
Селище Таїрова
Сахарова
Привоз
Ашан
Фонтанка
Ашан-Фонтанка
Дніпродорога
Ярмаркова
Цукровий завод
Одеський кабельний завод
Одескабель
Ближні Млини
Черемушки
Друге Християнське кладовище
Сіті Центр
Райдужний
Камелот
Адмірал
Експострой
Шкільний
Електронмаш
MT-121 Маршрутка Одеса ТРК "РИВЬЕРА" просп. МАРШАЛА ЖУКОВА
MT-121 Маршрутка Одеса ТРК "РИВЬЕРА" просп. МАРШАЛА ЖУКОВА